► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre značky Tropico, Slumberland, Ahorn, Curem a Dreamlux! Viac o doprave tu.

BIG BOY VISCO 22 cm - matrac s nosnosťou 180 kg, s lenivou penou 85 x 190 cm

50%
BIG BOY VISCO 22 cm - matrac s nosnosťou 180 kg, s lenivou penou 85 x 190 cm


BIG BOY VISCO 22 cm - matrac s nosnosťou 180 kg, s lenivou penou 85 x 190 cm

vlastnosti

tuhosť maximálna
nosnosť
snímateľný
poťah
celková
výška
záruka Účel
tuhšie + najtuhšie 180 kg áno, deliteľný 22 cm 6 rokov xxl

materiál

materiál ložnej plochy materiál jadra materiál poťahu
pamäťová pena studená pena antibakteriálny + odvetrávací systém + Tencel

Popis

Matrac je určený všetkým, ktorí majú radi tuhé spanie, aj tým, ktorí majú nejaké to kilo navyše. Pohodlie pamäťovej (visco) peny na oboch stranách (tuhšia a mäkšia) nikoho nesklame. Je tuhý, ale vždy pohodlný, priedušný, antibakteriálny, potenie obmedzujúci.

Voliteľná výška matraca 22 alebo 26 cm vám dáva možnosť zvoliť to, čomu dáte prednosť. Dvojdielny prešívaný antibakteriálny poťah s vysokým podielom prírodných vlákien a s klimatizačnou konštrukciou pre obmedzenie potenia a komfort na lôžku je zárukou hygieny. Prať ho môžete na 60 ° C.

 • TUHŠIA STRANA MATRACA - tuhšia pamäťová pena
 • DOKONALÉ POHODLNÉ JADRO - tuhé a super odolné jadro zo studenej peny so 7- ortopedickými zónami, tvorenými prierezmi peny v jadre
 • MÄKŠIA STRANA MATRACA - mäkšia pamäťová pena
   
 • ANTIBAKTERIÁLNY PRATEĽNÝ POŤAH S PRÍRODNÝMI VLÁKNAMI - vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® + viskóza s povrchovou úpravou AegisTM - antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti (zamedzuje tvorbe živného prostredia pre roztoče) a je prevenciou vzniku plesní (ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach). Najlepšia voľba pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnou vrstvou dutých vlákien, dvojdielny, prateľný (60 °C).
   
 • THERMO&AIR CONTROL - vetrací systém poťahu zaistí odvetrávanie a prirodzenú termoreguláciu, obmedzenie potenia a predĺženie hygienickej životnosti matraca na maximum.
   
 • Zdravotne nezávadné materiály
   
 • V typických i atypických rozmeroch
 • Výška matraca 22 cm, môžete si zvoliť aj variant s výškou 26 cm pre ešte dokonalejšie využitie všetkých vlastností použitých materiálov: Big Boy Visco 26 cm
 • Odporúčaná maximálna nosnosť do 180 kg
 • Záruka 6 rokov na jadro matraca
 • Testované 100.000x
   
 • Výrobca si vyhradzuje právo na prípadné farebné odchýlky pien a poťahov nemajúcich vplyv na úžitkové vlastnosti výrobkov.

Nevyhovuje vám zvolený variant výrobku? Pozrite sa, aké sú možnosti u výrobku BIG BOY VISCO 22 cm - matrac s nosnosťou 180 kg, s lenivou penou a možno si vyberiete iný. Stačí si rozkliknúť ďalšie cez tlačidlo "Zobraziť všetky varianty".
Slumberland

Výrobca: Slumberland


Ortopedický matrac, ktorý poteší milovníkov tuhého ležania, unesie tých, ktorí majú nejaké kilo navyše a pritom to všetko s úsmevom zvládne. Pohodlie pamäťovéj (visco) peny na oboch stranách (tuhšia a mäkšia). Tuhší, ale vždy pohodlný, priedušný, antibakteriálny, potenie obmedzujúci.

85 x 190 cm

na objednávku, odosielame do 2 - 4 týždňov

303,60 €

607,20 €

BIG BOY VISCO 22 cm - matrac s nosnosťou 180 kg, s lenivou penou – ďalšie varianty

BIG BOY VISCO 26 cm - matrac s nosnosťou 180 kg, s lenivou penou

50%
BIG BOY VISCO 26 cm - matrac s nosnosťou 180 kg, s lenivou penou 90 x 200 cm

Ortopedický matrac, ktorý poteší milovníkov tuhého ležania, unesie tých, ktorí majú nejaké kilo navyše a pritom to všetko s úsmevom zvládne. Pohodlie pamäťovéj (visco) peny na oboch stranách (tuhšia a mäkšia). Tuhší, ale vždy pohodlný, priedušný, antibakteriálny, potenie obmedzujúci.

314,00 €

do 2 - 4 týždňov

628,00 €

Prezrieť

KOLOS - vysoký matrac s extra vysokou nosnosťou

50%
KOLOS - vysoký matrac s extra vysokou nosnosťou 90 x 200 cm

Super vzdušný masívny matrac s vysokou nosnosťou a stabilnou konštrukciou v prateľnom poťahu s kašmírovým vláknom. Kvalitné a vysoko odolné peny, veľmi vysoká nosnosť. Dve masívne ložnej plochy zapadajú do stredu jadra vďaka nelepenému zámku. Dokonalá vzdušnosť, hygiena, odvod potu a ľahká údržba.

263,00 €

skladom

526,00 €

Prezrieť

NUCLEUS - 7-zónový matrac s ramennými zónami

50%
NUCLEUS - 7-zónový matrac s ramennými zónami 90 x 200 cm
Tři druhy ramenních zón, dvě strany různé tuhosti. Ideální pro dvojice a pro náročné. Tuhost odpovídá vyšší střední tuhosti a tvrdá matrace z druhé strany. Pružná, hustá a prodyšná pěna v každé vrstvě unese i kila navíc, matrace má zvýšenou nosnost, až do 200 kg a prodlouženou záruku 8 let!

505,00 €

do 2 - 4 týždňov

1 010,00 €

Prezrieť

HERCUL - matrac pre spáčov s vyššou hmotnosťou

HERCUL - matrac pre spáčov s vyššou hmotnosťou 90 x 200 cm

Tuhý matrac so spevnenou konštrukciou pre spáčov s vyššou hmotnosťou. Ložná plocha matraca s masážnym povrchom. Nosnosť až 180 kg!

299,00 €

skladom

Prezrieť

Ján Vavrek

Dobrý deň.
Vo vašej ponuke ma zaujal matrac BIG BOY VISCO 22 cm v rozmeroch 120x200 cm. Chcem sa informovať, či je daný matrac vyrábaný z 1 kusu peny, alebo je použitý funkčný spoj na dosiahnutie požadovanej šírky (90 cm matrac + 30 cm prilepená časť). Ďakujem za odpoveď.


logo-dreamlux-small

Dobrý deň, pán Vavrek,

matrac bude v celku, bez konštrukčného spoja.

Pekný deň ešte prajem, I. Bačová * Dreamlux


Priestor pre vaše otázky


Ohodnoťte tento produkt