► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre značky Tropico, Slumberland, Ahorn, Curem a Dreamlux! Viac o doprave tu.

Curem - sortiment k matracom

CenaPoznámka k výberu matraca: až na výnimky majú všetky matrace poťah snímateľný, ktorý môže a nemusí byť deliteľný na dve samostatné časti.


Poznámka k výberu matraca: všetky matrace sú dnes opatrené poťahom s tzv. klimatizačnou vrstvou (okrem poťahu označeného ako 'jednoduchý'), ktorá zlepšuje prevetrávniu matraca a zabezpečuje d ktorá zlepšuje vetranie matraca a zabezpečuje dobú mikroklímu lôžka (termoregulácia + odvádzanie potu). Naviac môžu mať aj ďalšie funkcie a prímesy: napríklad Tencel je prírodné vlákno, ktoré dobre odvádza pot, pôsobí termoregulačne a antibakteriálne.

Vyfiltrujte si len to, čo hľadáte!

CUREM Exclusive - luxusné lôžkoviny

CUREM Exclusive - luxusné lôžkoviny
Přikrývka má výborné termoizolační schopnosti díky vzduchové kapse mezi dvěma spojenými přikrývkami v jednu. Potah: bavlněný satén. Výplň tvoří duté vlákno, polštář je vybaven ochranným návlekem, který můžete zvlášť prát a vyjímatelnou vložkou se zipem.

28,00 €

do troch prac. týždňov

Prezrieť

Curem BELVEDER - vankúš z vysoko kvalitnej lenivej peny s masážnou profiláciou

36%
Curem BELVEDER - vankúš z vysoko kvalitnej lenivej peny s masážnou profiláciou - vankúš
Ergonomický polštář z líné pěny Curemfoam - pěna nejvyšší kvality. Díky konstrukci jádra jemně masíruje a napomáhá uvolnění a relaxaci.

70,00 €

do troch prac. týždňov

110,00 €

Prezrieť

Curem MIKADO - vankúš z vysoko kvalitnej lenivej peny

36%
Curem MIKADO - vankúš z vysoko kvalitnej lenivej peny - vankúš
Polštář všestranného využití, takže ho lze využívat též při relaxaci nebo práci s počítačem. Líná pěna Curemfoam je zárukou nejvyššího komfortu a pohodlí.

70,00 €

do 15 prac. dní

110,00 €

Prezrieť