► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre značky Tropico! Viac o doprave tu.

Viac o termínoch dodania.

Moravia Comfort


História spoločnosti Moravia Comfort siaha do roku 1975, kedy sa na juhu Moravy v meste Břeclav začali vyrábať matrace pod značkou GUMOTEX. V roku 2014 spoločnosť nadviazala na svoju tradíciu výroby značkou Moravia Comfort. Je to prvý český výrobca zdravotných matracov a vankúšov. Dlhoročná história pvýroby spoločnosti Moravia Comfort sa odráža vo výnimočnosti ich produktov - kvalitný matrac pre pokojný a zdravý spánok.


Matrace českého výrobcu MORAVIA COMFORT sú vytvorené na základe mnohoročných skúseností z odboru. Vďaka kvalitným materiálom ako je latex, polyuretánová pena, lenivá pena alebo HR (studená pena), vám matrac bude dobre slúžiť po dlhé roky. Ako špecialisti a tím odborníkov prinášajú do matracov predovšetkým novinky a nové technológie ako sú antibakteriálne úpravy, ochrana pred roztočmi alebo regulácia teploty pre maximálne komfortný spánok a odpočinok.

Produkty spĺňajú prísne kritériá výrobných noriem a pod dôkladnú kontrolu spadá aj nezávadnosť materiálov, ktoré sa pri výrobe používajú. Certifikácia sa vzťahuje na matrace ako pre dospelých tak i pre deti.