► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO. Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.
DOPRAVA ZADARMO automaticky pri nákupe nad 350 €
, nevzťahuje sa na oddelenie ZÁHRADA.
TERMÍNY DODANIA atypických rozmerov a zákazkovej výroby sa predlžujú o dni pracovného voľna a dovolenky.

Moravia Comfort


História spoločnosti Moravia Comfort siaha do roku 1975, kedy sa na juhu Moravy v meste Břeclav začali vyrábať matrace pod značkou GUMOTEX. V roku 2014 spoločnosť nadviazala na svoju tradíciu výroby značkou Moravia Comfort. Je to prvý český výrobca zdravotných matracov a vankúšov. Dlhoročná história pvýroby spoločnosti Moravia Comfort sa odráža vo výnimočnosti ich produktov - kvalitný matrac pre pokojný a zdravý spánok.


Matrace českého výrobcu MORAVIA COMFORT sú vytvorené na základe mnohoročných skúseností z odboru. Vďaka kvalitným materiálom ako je latex, polyuretánová pena, lenivá pena alebo HR (studená pena), vám matrac bude dobre slúžiť po dlhé roky. Ako špecialisti a tím odborníkov prinášajú do matracov predovšetkým novinky a nové technológie ako sú antibakteriálne úpravy, ochrana pred roztočmi alebo regulácia teploty pre maximálne komfortný spánok a odpočinok.

Produkty spĺňajú prísne kritériá výrobných noriem a pod dôkladnú kontrolu spadá aj nezávadnosť materiálov, ktoré sa pri výrobe používajú. Certifikácia sa vzťahuje na matrace ako pre dospelých tak i pre deti.

       

Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
20 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko