IRON-ART


Česká firma IRON-ART je najväčším výrobcom kovaného nábytku a kovaných bytových doplnkov v Českej republike. Kovaný nábytok vyrábaný firmou IRON-ART je vhodný aj na zariadenie hotelov a reštaurácií.

Na trhu pôsobí od roku 1996. Kolekcia kovaného nábytku sa pravidelne obmieňa a dopĺňa o nové dizajny. Výrobky sú pre svoju originalitu chránené priemyselným vzorom na Úrade priemyselného vlastníctva.


Firma IRON - ART, s.r.o. je najväčším výrobcom kovaného nábytku a doplnkov v Českej republike a na trhu pôsobí už cez 26 rokov. Vysoký podiel ručnej práce, použitie masívneho železa a dreva dodáva kovaným výrobkom neopakovateľný vzhľad, ktorý je vysoko cenený ako koncovými zákazníkmi, tak majiteľmi hotelov a reštaurácií.

Kovaný (kovový) nábytok od firmy IRON-ART je symbolom vysokej kvality a originálneho dizajnu. Bohatá ponuka zaujme každého milovníka štýlového nábytku, predovšetkým kovaných postelí, stoličiek a stolov. Na svoje si prídu aj tí, ktorí dávajú prednosť odolnému kovanému záhradnému nábytku či bytovým doplnkom.

Firma svoje výrobky vyváža aj do Francúzska, Belgicka a iných zahraničných zemí, kde sú žiadané pre svoju estetickú hodnotu, trvanlivosť a kvalitu. Každučký spoj je dokonale uzatvorený a obrúsený, vysoko kvalitné práškové lakovanie vás isto tiež nesklame. Kombinácia kovu a dreva zaujme na prvý pohľad. Nábytok ladne doplní interiér o svoje krivky a jemné odtiene a pridá jednoznačne na originalite vašej spálni, kuchyni, detskej izbe či ktorejkoľvek časti obydlia, pre ktorú sa rozhodnete.

Pre svoju húževnatosť a neopakovateľný zjav nájdete v našej ponuke celý sortiment produktov firmy IRON - ART:

Doručenie do 3 dní
u produktov z nášho vlastného skladu
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
u vybraných produktov
21 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko