nanoSPACE


Česká rodinná firma pôsobiaca na trhu od roku 2012 vám ponúka tie najkvalitnejšie produkty vyrobené za použitia nanotechnológie. Protiroztočové a antialergické prikrývky, vankúše a obliečky nanoSPACE sú vhodné pre alergikov, astmatikov, a pre tých, ktorí túžia po kvalite. Zakladajúci člen Asociácie nanotechnologického priemyslu ČR má svoj vlastný vývojový tím, ktorého cieľom sú biodegradabilné materiály, ktoré pomáhajú ľuďom a majú pozitívny ekologický vplyv na prírodu. Firma nanoSPACE tvorí súčasť edukačného projektu Česko je nano.


Firma nanoSPACE si zakladá na kvalite a na ekológii svojej výroby. Lokálne dielne a lokálni dodávatelia v južných Čechách a na Kladensku a bezodpadové spracovanie nanovlákennej membrány sú základom celej výroby. Rovnako bavlna, ktorú treba dovážať, musí byť eticky vyrobená bio bavlna vypestovaná čo najbližšie k Českej republike. Obalové materiály sú znovu použiteľné, často bez lepenia, iba skladané.

Ako jeden zo zakladajúcich členov Asociácie nanotechnologického priemyslu v ČR garantuje kvalitu predávaných výrobkov a pravdivosť informácií uvedených v popisoch jednotlivých produktov. Všetok nanotechnologický tovar je riadne certifikovaný a vyrobený v ČR.

Nanovlákenná tkanina, ktorá je základom každého produktu, pozostáva z tenučkých nanovlákien, ktoré majú veľkosť niekoľko desiatok nanometrov. Nanotkanina je upradená tak, že zachytáva alergény a roztoče a bráni im v množení. Malí škodcovia nemajú šancu prejsť tkaninou a usadzovať sa v nej. Materiál je však stále 100 % priedušný. Bez použitia chémie sa tak môžete spoľahnúť na minimalizáciu nočného pokašliavania, chronickej nádchy, upchatého nosa či zápalov dutín.

Spoločnosť nanoSPACE® využila výhody a prínosy nanotechnológií a stala sa prvým výrobcom protiroztočových návlekov, prikrývok a vankúšov s nanotkaninou na svete. Svoju technológiu stále vylepšuje a svoje prvenstvo dosiahla aj vo výrobe protiroztočových obliečok a prikrývok z Nanobavlny®.

V našej ponuke od firmy nanoSPACE nájdete protiroztočový návlek na matrac, prestieradlo nanoSPACE, protiroztočové prikrývky a vankúše, protiroztočové obliečky na prikrývku aj vankúš, protiroztočové prestieradlo, obliečky z Nanobavlny®, ktoré spojili nanotechnológiu a udržiavať svoje lôžko čisté bez nežiaducich nocľažníkov.

Svoje prikrývky a vankúše ochránite aj pomocou ochranných návlekov nanoSPACE s nanovlákennou membránou, ktorá zabraňuje prenikaniu roztočov do lôžkovín a nedovolí sa im množiť. Máte možnosť si zakúpiť aj výhodné sety prikrývok a vankúšov alebo detské obliečky pre alergikov z Nanobavlny®.

Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
21 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko