► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre vybrané produkty. Viac o doprave
► Ku každej objednávke z matracov Tropico, Slumberland a Curem sada 2 ks rúšok Silver Antibacterial.

1. Doprava

Pri platbe vopred pri akomkoľvek matraci z rady DreamLux, Tropico, Curem a Slumberland máte dopravu ZADARMO.

Cena prepravy je inak určená podľa druhu tovaru a podľa cenníka prepravcu na 6,50 alebo 15 Eur.

Doprava je zabezpečená prostredníctvom prepravných spoločností. Najčastejšie sa jedná o prepravnú spoločnosť Toptrans (rozmerné zásielky ako matrace a rošty) alebo GLS (zásielky menších rozmerov). Tento spôsob dopravy je vhodný na prepravu všetkých typov zásielok a je zabezpečená spoľahlivosť dodania.

Pred prevzatím zásielky odporúčame tovar a jeho obal prekontrolovať. Pri poškodenom obale, či dokonca obsahu zásielky, je potrebné spísať s dopravcom škodný protokol!

Je to služba poskytovaná treťou stranou, platia teda podmienky prepravcu. Presnú hodinu doručenia nevieme. V prípade potreby je vždy možné sa dohodnúť na vhodnom termíne alebo náhradnej adrese doručenia priamo s dopravcom.

Akonáhle je tovar pripravený k expedícii, objednávame dopravu. O tomto kroku Vám dáme vedieť automaticky generovaným mailom na emailovú adresu, ktorú ste zadali v objednávke. Keby niečo, neváhajte nás kontaktovať, zásielka je však po odovzdaní tovaru prepravcovi v jeho a vašej réžii.

V prípade, že nebude možné doručiť tovar plánovaným spôsobom, o zmene prepravy Vám dáme tiež vedieť.

Vzhľadom k tomu, že máme v ponuke rôzne druhy tovaru s rôznou dobou dodania, môže vám byť tovar doručený vo viac ako jednej zásielke, poštovné hradíte ale iba raz.

Osobné vyzdvihnutie

Ceny platia ako pri doručení na adresu, teda 6,50 a 15 Eur. Je to dané tým, že prepravca si určuje rovnakú cenu aj za doručenie na svoju pobočku.

Tento typ doručenia si môžete zvoliť v košíku v druhom kroku, pokiaľ je pre daný tovar umožnený. 

2. Platba

Platbu je možné previesť týmito spôsobmi:

Na dobierku: 2 €

Tovar kupujúci uhradí pri dodaní tovaru zmluvným prepravcom na uvedenú adresu. 

Prevodom na účet: 0 €

Tovar uhradí kupujúci vopred prevodom na bankový účet predajcu na základe zálohovej faktúry s údajmi potrebnými pre realizáciu platby. Tento spôsob platby nie je spoplatnený. Všetky údaje k platbe nájdete v priloženej zálohovej faktúre v emaile, ktorý vám potvrdí prijatie objednávky.

Ten môžete uskutočniť aj pomocou QR kódu, ktorý sa zobrazí po dokončení objednávky a nájdete ho aj v zálohovej faktúre. Netreba nič vypĺňať, stačí ho naskenovať pomocou aplikácie vašej banky a platbu odoslať.

Pre platbu vopred je číslo účtu predajcu: Tatra banka, a.s.: 2912931771/1100;
IBAN SK31 1100 0000 0029 1293 1771

Nezabudnite uviesť k platbe variabilný symbol (uvedený v zálohovej faktúre).

Platba kartou a rýchly bankový prevod cez GoPay: 0 €

Máte možnosť zaplatiť aj pomocou platobnej karty, čo vám ponúka možnosť okamžitej platby za tovar a služby, alebo môžete využiť rýchly bankový prevod cez rozhranie vašej banky, kde nemusíte zadávať údaje z objednávky, všetko je na platbu už pripravené, stačí ju odsúhlasiť. Máte možnosť využiť aj ďalšie platobné metódy, ktoré poskytuje platobná brána GoPay.