Kontinentálne postele Tropico

Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara!

Spojenie tradície, kvality, krásneho dizajnu a funkčnosti - to sú postele Tropico. Vyrábame ich ručne v Českej republike na mieru vášmu vkusu.

Postele Tropico sú krásne, majú čisté línie, funkčný dizajn so zmyslom pre detail a neuveriteľné možnosti prispôsobenia vzhľadu posúvajú výber postele na umeleckú tvorbu. Nie je interiér, do ktorého by sa postele TROPICO nehodili. Vyberte si typ základne, ďalej dizajn čela a typ nožičiek podľa vašich predstáv.

Oblečte posteľ do ktorejkoľvek zo širokej palety dizajnových látok s vysokou odolnosťou.

Len krása nestačí, dôležitá je aj funkčnosť a kvalita spracovania. A to presne spĺňajú postele TROPICO. Začína to dokonalým balením, ktoré umožňuje ľahkú prepravu. Pokračuje veľmi jednoduchou a rýchlou montážou, ktorá neuberá úplne nič na pevnosti, kvalite a stabilite konštrukcie. Končí skvelo vyrobenou posteľou, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších z vás. Či už si vyberiete ktorúkoľvek z postelí Tropico, s úložnými priestormi alebo bez nich, vždy sa môžete spoľahnúť na ich praktické využitie a jednoduchú údržbu.

Spojenie tradície značky, desiatok rokov skúseností českých majstrov čalúnnického remesla a členstva v Cechu čalúnnikov a stolárov je zárukou, že vám bude posteľ Tropico slúžiť dlhé roky k plnej spokojnosti. Postele vyrábame ručne v Českej republike, čo im prepožičiava – okrem výnimočnej kvality a širokých možností si posteľ vyladiť podľa svojho vkusu – aj dušu, ktorú moderný strojný priemysel nedokáže nahradiť.

Možnosť atypických rozmerov v dĺžke aj šírke.

V kombinácii s vhodným matracomroštomhrejivým vankúšomprikrývkou a luxusnou posteľnou bielizňou budete mať zaistený maximálny komfort pre spanie aj relaxáciu.

Svoju vysnívanú zostavu si môžete zvoliť tu.

Zobraziť viac

Produktov na stránku

Cena

od do

Dostupnost a doprava

Poznámka k výberu matraca: pri použití rozdielnych materiálov pre ložné plochy obojstranných matracov sú uvedené tieto materiály cez "+".


Poznámka k výberu matraca: toto sú vrstvy matraca pod ložnou plochou (prostriedok matraca).


Poznámka k výberu matraca: orientačné zaradenie matracov do štyroch tuhostných skupín (mäkšie - stredne tuhé - tuhšie - najtuhšie). V detajle nájdete presnejšie označenie podľa výrobcu.


Poznámka k výberu matraca: až na výnimky majú všetky matrace poťah snímateľný, ktorý môže a nemusí byť deliteľný na dve samostatné časti.Pre latové rošty sú vhodnejšie vyššie matrace, pre lamelové rošty aj tie nižšie (lamely a matrac pružia spolu).


Doporučená maximálna nosnosť znamená zaťaženie, pri ktorom sa vlastnosti výrobku prejavujú optimálne.Orientačné zaradenie niektorých našich produktov.

Vyfiltrujte si len to, čo hľadáte!

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz 20 €
Darčekový poukaz pre vašich priateľov alebo blízkych nikdy nesklame.

skladom > 100 ks
elektronicky / poštou ihneď

20,00 €

Prezrieť

Úložný priestor (otoman) - k posteliam Tropico

Úložný priestor (otoman) - k posteliam Tropico 43 x 100 cm
Úložný priestor - otoman je praktický úložný priestor s vyklápaním z čelnej strany.

do 40 prac. dní
 

390,00 €

Prezrieť

TROPICO CONTINENTAL - kontinentálna posteľ

TROPICO CONTINENTAL - kontinentálna posteľ 80 x 200 cm
Naozajstná kontinentálna posteľ pre spánok bez kompromisov. Posteľ nemá úložný priestor – všetko, od základne až po vrchný matrac, je podriadené zdravému spánku.

do 2 týždňov
 

418,00 €

Prezrieť

TROPICO BOX CLASSIC - čalúnená posteľ

TROPICO BOX CLASSIC - čalúnená posteľ 80 x 200 cm
Jednoduchá čalúnená posteľ, ktorá sa hodí do každého interiéru. Vďaka užším bočniciam nie je náročná na miesto. Ideálne napríklad pre študentské izby.

do 2 týždňov
 

842,00 €

Prezrieť

TROPICO BOX VARIANT - čalúnená posteľ

TROPICO BOX VARIANT - čalúnená posteľ 80 x 200 cm
Čalúnená pevná základňa typu „box“ s odvetranými úložnými priestormi, ktorú môžete doplniť roštom a matracom podľa vášho výberu. Výška matracov potom určí finálnu výšku ložnej plochy.

do 2 týždňov
 

456,00 €

Prezrieť

TROPICO DEMONT CLASSIC - čalúnená posteľ

TROPICO DEMONT CLASSIC - čalúnená posteľ 80 x 200 cm
Jednoduchá čalúnená posteľ, ktorá sa hodí do každého interiéru. Vďaka užším bočniciam nieje náročná na miesto. Ideálna napríklad pre študentské izby.

do 2 týždňov
 

288,00 €

Prezrieť

TROPICO DEMONT DOUBLE - masívna čalúnená posteľ

TROPICO DEMONT DOUBLE  - masívna čalúnená posteľ 80 x 200 cm
Masívna čalúnená posteľ so širšími bočnicami pre maximálnu stabilitu s možnosťou výberu nožičiek podľa Vášho interiéru. Posteľ stojí na 15 cm nožičkách a ponúka tak veľkorysý priestor na odvetranie a upratovanie.

do 2 týždňov
 

298,00 €

Prezrieť

TROPICO DEMONT DECOR - posteľ s bočnicami

TROPICO DEMONT DECOR  - posteľ s bočnicami 80 x 200 cm
Posteľ s bočnicami z masívneho laminátu pre tých, ktorí dávajú prednosť jednoduchému dizajnu v dekore dreva.

do 2 týždňov
 

432,00 €

Prezrieť
Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
21 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko