Curem


Matrace Curem... tak znie špičková technológia v spojení s tými najkvalitnejšími materiálmi, tak znie to najväčšie pohodlie, ktoré môže byť korunou i vašej spálne. Exkluzívne matrace Curem sa vyrábajú na vašu objednávku.
Materiály pochádzajúce výhradne z EÚ v najvyššej akosti, ktoré nenájdete v žiadnych iných matracoch.


Každý matrac Curem je zvlášť kontorlována pracovníkmi výstupnej kontroly.

V mechanických záťažových testoch sú podrobené 200 000 mechanickým cyklom. Hodnotí sa nielen miera preležania, ale aj zmäkčenie a deformácie v rôznych smeroch. Namerané hodnoty sa pohybujú u matracov Curem medzi 99 až 100 %.

Pamäťové matrace Curem pomáhajú v prevencii pohybovej či svalovej bolesti. Vznikajú špeciálnou technológiou nástreku peny. Sú podrobené dôkladnému testovaniu a posudzovaniu klinickej kvality. Testujú sa pomocou prístroja ErgoCheck, t.j. citlivo meracou podložkou na rôznych typoch postáv a váhových kategóriách. Výstupy merania sa vyhodnocujú počítačovým programom za prítomnosti technológa a konštruktéra, a následne sa konzultujú s lekármi a fyzioterapeutmi. Zhodnocuje sa všetok tlak aj protitlak na styku matracových pien a ľudského tela.

Chránený materiál značky Curem Curemfoam ™ Visco 85, Curemfoam ™ Visco 50 sú špeciálne lenivé (pamäťové) peny vysokej objemovej hustoty. Poskytujú skvelú podporu chrbtici a v každom bode reagujú podľa miery zátaže. To znamená, že jeden matrac reaguje na celej škále prispôsobivosti. Pamäťová pena Curemfoam ™ je priedušná, má skvelú bodovú elasticitu, dlhú životnosť a pevnosť.

Pri modeli C 7000 XD sa stretnete so super odolnou a super priedušnou penou XDURA XD s hustotou 58 kg/m3. Poskytuje nezničiteľný komfort a termoreguláciu.

Vďaka kvalitám použitých materiálov Curemfoam ™ je možné matrac pre dvojlôžko vyrobiť z jedného kusu pien až do rozmeru 200x200 cm, bez lepených spojov. Obaja partneri si prídu na svoje aj na rovnakom matraci vďaka ideálnej odozve materiálov. Matrace Curem možno aj kombinovať v rovnakých výškach, aby boli obaja partneri spokojní; akčné ceny sa v tom prípade rozdelia a spočítajú.

Na matrace Curem sa vzťahuje regresívna záruka 10 rokov: 0 - 6 rokov plná záruka, nad 6 rokov je krátená každým rokom o 20 %.

Doručenie do 3 dní
u produktov z nášho vlastného skladu
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
u vybraných produktov
21 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko