Ahorn


Firma Ahorn, český výrobca kvalitných lamelových roštov, postelí, matracov a vankúšov.

Ponúka široké a špecializované portfólio výrobkov, ktoré uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. V sortimente nájdete rošty, postele a matrace najrôznejších veľkostí, materiálov, prevedení a funkcií. Ročne vyrobí cca 180 000 kusov roštov. Všetko sa jedná o vlastnú výrobu s cieľom ponúknuť zákazníkovi komplexné, spoľahlivé a rýchle riešenie, ktoré je zárukou kvalitného spánku.


Firma AHORN CZ, s.r.o. funguje od roku 1995. Svoju výrobu začala v garáži montážou roštov. O tri roky neskôr firma zmenila svoje pôsobisko a dodnes pôsobí vo Vlkoši pri Kyjove. Firma je vôbec prvou spoločnosťou v Českej republike, ktorá začala vyrábať lamelové rošty. Svoju výrobu rozšírila neskôr o vlastnú výrobu matracov, vankúšov a postelí. Spoločnosť je dnes najväčším výrobcom lamelových roštov pôsobiacou nielen v Českej republike, ale tiež v krajinách strednej Európy.

Kvalita je prvoradou vlastnosťou všetkých ich výrobkov. Starostlivo volia materiál na výrobu roštov a ich výrobky sú pravidelne testované. Majú potrebné certifikáty zdravotnej nezávadnosti a rovnako tak i pre svoju mechanickú záťaž. Hotové produkty prechádzajú pravidelným testovaním a kontrolami pre zaistenie vysokého štandardu.

Z certifikátov sú to napr. značky Slovenská kvalita - Nábytok, ktoré zaručujú spotrebiteľovi, že zakúpený nábytok či konkrétna firma, prešli náročným hodnotením a testami kvality. Rošty s pružnými lamelami poskytujú potrebnú oporu matracom, s ktorým tvoria zaručený celok k dobrému spánku. V oblasti väčšieho zaťaženia sa poddajú, kdežto tam, kde je zaťaženie menšie, zase podopierajú. Navyše poskytujú matracom prevetranie, ktoré je dôležité pre mikroklímu a hygienu Vášho lôžka.

                                                                   

    

                       

   

Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
21 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko