PerDormire


Kvalita a pohodlie vás v tomto prípade zavedie až do Talianska. Rodinná firma, ktorá sa rozrastala po niekoľko rokov, dnes vyrába vysoko kvalitné matrace, ktoré dodáva vákuovo balené. Vankúše z pamäťovej peny majú certifikáty zdravotníckych pomôcok, ako aj niektoré matrace. Nájdete ich usporiadané v špeciálnej rade.


Firma PerDormire má v našom e-shope oprávnené miesto. Bola založená už v roku 1971 v Taliansku. Využíva pri vývoji svojich výrobkov tzv. Ergo-Check, test, ktorý monitoruje rozloženie ľudského tela na povrchu matraca.

Spoločnosť PerDormire započala svoju výrobu ako rodinná firma výrobou zhruba 40-tich matracov denne. V súčasnosti pokrýva rozloha výrobnej plochy viac ako 20 000 metrov štvorcových. Zahŕňa jednak výskum materiálového spracovania, konštrukčného riešenia výrobkov, samotnú výrobu, ale aj konečné testovanie produktu. V konečnej fáze vývoja produktu sa pomocou mikročidiel rozmiestnených po celom povrchu matraca skúma rozloženie ľudského tela po matraci.

Prekvapí Vás aj využitie esenciálnych olejov z rastlinných semien (napríklad vankúš s vôňou levandule). Nápady nechýbajú a aromaterapiu máte tam, kde by ste ju ani nehľadali.

Ďalším plusom sú ekologické materiály, napríklad materiály vyrobené na báze sóje (napr. vankúš Soya). Tak sa aj výrobky pre zdravý spánok menia na bio v súlade s prírodou. Všetky matrace sú vyrobené z ekologických materiálov.

Firma vlastní viacero certifikátov, ktoré overujú nielen kvalitu a odolnosť, ale aj nezávadnosť (výrobky neobsahujú, ani neprodukujú zdraviu škodlivé látky) a protipožiarnu bezpečnosť, ďalšie výrobky sú certifikované ako zdravotnícke pomôcky. Svoje produkty si sami aj balia pomocou vákuovej metódy, takže sa uľahčuje a šetrí preprava.

V našom e-shope Dreamlux.sk nájdete pod hlavičkou PerDormire hlavne kvalitné matrace, vankúše z pamäťovej peny, vankúše s použitím gélu a rošty pre plnohodnotné využitie Vášho matraca. 

Neváhajte teda vstúpiť a vyberať!

                                                                   

            

Doručenie do 3 dní
u produktov z nášho vlastného skladu
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
u vybraných produktov
21 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko