Vysoké postele

Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara!

Ponúkame vysoké postele so zvýšenou ložnou plochou, ktorú si navyše môžete individuálne nastaviť podľa svojich predstáv alebo s ohľadom na výšku vami vybraného matraca. Vysoká ložná plocha umožňuje pohodlnejšie vstávanie a ulíhanie do postele, čo ocenia všetci užívatelia bez rozdielu veku.

Väčšinu našich vysokých postelí je možné doplniť o úložný priestor alebo zásuvky. Je možné ich skombinovať s ďalším príslušenstvom ako sú nočné stolíky, komody a šatníky. Všetko v rovnakom odtieni ako bude vaša nová masívna posteľ alebo v rovnakom dekore ako postele z lamina.

Kúpte si vysokú posteľ, ktorá sa postará o pohodlné ukladanie k spánku a o pohodlné vstávanie každé ráno. Vyfiltrujte si svoju posteľ snov podľa svojich predstáv a potrieb.

h
Zobraziť viac

Produktov na stránku

Cena

od do

Poznámka k výberu matraca: pri použití rozdielnych materiálov pre ložné plochy obojstranných matracov sú uvedené tieto materiály cez "+".


Poznámka k výberu matraca: toto sú vrstvy matraca pod ložnou plochou (prostriedok matraca).


Poznámka k výberu matraca: orientačné zaradenie matracov do štyroch tuhostných skupín (mäkšie - stredne tuhé - tuhšie - najtuhšie). V detajle nájdete presnejšie označenie podľa výrobcu.


Poznámka k výberu matraca: až na výnimky majú všetky matrace poťah snímateľný, ktorý môže a nemusí byť deliteľný na dve samostatné časti.Pre latové rošty sú vhodnejšie vyššie matrace, pre lamelové rošty aj tie nižšie (lamely a matrac pružia spolu).


Doporučená maximálna nosnosť znamená zaťaženie, pri ktorom sa vlastnosti výrobku prejavujú optimálne.Orientačné zaradenie niektorých našich produktov.


Vyfiltrujte si len to, čo hľadáte!

TROPICO CONTINENTAL - kontinentálna posteľ

TROPICO CONTINENTAL - kontinentálna posteľ 80 x 200 cm
Naozajstná kontinentálna posteľ pre spánok bez kompromisov. Posteľ nemá úložný priestor – všetko, od základne až po vrchný matrac, je podriadené zdravému spánku.

do 2 týždňov
 

418,00 €

Prezrieť

TROPICO BOX CLASSIC - čalúnená posteľ

TROPICO BOX CLASSIC - čalúnená posteľ 80 x 200 cm
Jednoduchá čalúnená posteľ, ktorá sa hodí do každého interiéru. Vďaka užším bočniciam nie je náročná na miesto. Ideálne napríklad pre študentské izby.

do 2 týždňov
 

842,00 €

Prezrieť

TROPICO BOX VARIANT - čalúnená posteľ

TROPICO BOX VARIANT - čalúnená posteľ 80 x 200 cm
Čalúnená pevná základňa typu „box“ s odvetranými úložnými priestormi, ktorú môžete doplniť roštom a matracom podľa vášho výberu. Výška matracov potom určí finálnu výšku ložnej plochy.

do 2 týždňov
 

456,00 €

Prezrieť

TROPICO DEMONT CLASSIC - čalúnená posteľ

TROPICO DEMONT CLASSIC - čalúnená posteľ 80 x 200 cm
Jednoduchá čalúnená posteľ, ktorá sa hodí do každého interiéru. Vďaka užším bočniciam nieje náročná na miesto. Ideálna napríklad pre študentské izby.

do 2 týždňov
 

288,00 €

Prezrieť

TROPICO DEMONT DOUBLE - masívna čalúnená posteľ

TROPICO DEMONT DOUBLE  - masívna čalúnená posteľ 80 x 200 cm
Masívna čalúnená posteľ so širšími bočnicami pre maximálnu stabilitu s možnosťou výberu nožičiek podľa Vášho interiéru. Posteľ stojí na 15 cm nožičkách a ponúka tak veľkorysý priestor na odvetranie a upratovanie.

do 2 týždňov
 

298,00 €

Prezrieť

TROPICO DEMONT DECOR - posteľ s bočnicami

TROPICO DEMONT DECOR  - posteľ s bočnicami 80 x 200 cm
Posteľ s bočnicami z masívneho laminátu pre tých, ktorí dávajú prednosť jednoduchému dizajnu v dekore dreva.

do 2 týždňov
 

432,00 €

Prezrieť
Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
21 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko