► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO. Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.
DOPRAVA ZADARMO automaticky pri nákupe nad 350 €
, nevzťahuje sa na oddelenie ZÁHRADA.
TERMÍNY DODANIA atypických rozmerov a zákazkovej výroby sa predlžujú o dni pracovného voľna a dovolenky.

Klinmam


Český výrobca lôžkovín vám poskytne jedinečnú možnosť výberu podľa toho, čomu dávate prednosť. V podobe svojich lôžkovín ponúka rôzne materiály v spojení s kvalitnými výplňami, ktoré vás zahrejú, ale neprehrejú. Lôžkoviny Klinmam, či už prikrývka alebo vankúš, k vám prinesú do spálne ojedinelé pohodlie. Prešívanie pomocou jedno-ihlových alebo viac-ihlových strojov poteší váš zrak, ale predovšetkým udrží výplň rovnomerne na mieste.

Rada Wellness je vylepšenou radou lôžkovín, v ktorej si môžete zvoliť požadovaný rozmer a triedu hrejivosti, nájdete tu dvojité aj vyváracie lôžkoviny, alebo aj prikrývku pre dvoch. Na vašu objednávku vám ušije výrobca to, čo si vyberiete.


Výrobky luxusnej produktovej rady Klinmam WELLNESS predstavuj zdravý, príjemný, spokojný a posilňujúci spánok a odpočinok pre každého. Sú súčasťou zdravého životného štýlu pre všetky vekové kategórie, dokážu uspokojiť potreby a splniť priania každého zákazníka. Sú vyrobené z vysoko akostných prírodných a syntetických materiálov s dôrazom na kvalitu použitých surovín a materiálov, dlhú životnosť a čo najjednoduchšiu údržbu.

Veľký dôraz je kladený na zdravotnú nezávadnosť a antimikrobiálny charakter použitých materiálov. Z toho dôvodu sú všetky materiály certifikované a spĺňajú tak prísne kritériá zdravotnej neškodnosti certifikátu Ökotex Standard 100 I. kategórie. Tento certifikát potvrdzuje, že všetky použité materiály sú ekologicky čisté a zdravotne nezávadné tiež pre deti do 3 rokov.

Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
20 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko