Klinmam Home


Značka Klinmam Home vám poskytne jedinečnú možnosť výberu podľa toho, čomu dávate prednosť. V podobe svojich lôžkovín ponúka rôzne materiály v spojení s kvalitnými výplňami, ktoré vás zahrejú, ale neprehrejú. Či už prikrývka alebo vankúš k vám prinesú do spálne ojedinelé pohodlie. Prešívanie pomocou jedno-ihlových alebo viac-ihlových strojov poteší váš zrak, ale predovšetkým udrží výplň rovnomerne na mieste.


Lôžkoviny Klinmam Home sú súčasťou zdravého životného štýlu vhodné pre všetky vekové kategórie, dokážu uspokojiť potreby a splniť priania každého zákazníka. Sú vyrobené z vysoko akostných prírodných a syntetických materiálov s dôrazom na kvalitu použitých surovín, dlhú životnosť a čo najjednoduchšiu údržbu.

Veľký dôraz je kladený na zdravotnú nezávadnosť a antimikrobiálny charakter použitých materiálov. Z toho dôvodu sú všetky materiály certifikované a spĺňajú prísne kritériá zdravotnej nezávadnosti certifikátu Ökotex Standard 100 I. kategórie. Tento certifikát potvrdzuje, že všetky použité materiály sú ekologicky čisté a zdravotne nezávadné tiež pre deti do 3 rokov.

Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
21 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko