► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO. DOPRAVA ZADARMO automaticky pri nákupe nad 350 €. Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.
TERMÍNY DODANIA atypických rozmerov a zákazkovej výroby sa predlžujú o vianočné sviatky a dovolenky, t.j. o cca týždeň až dva podľa výrobcu.

Postele z MDF dosiek

Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara!

V našej ponuke nájdete aj postele s korpusom z kvalitných MDF dosiek. Patria sem krásne, funkčné a moderné postele od spoločnosti Slumberland a Tropico.

V kombinácii s lamelovým roštom a kvalitným matracom ponúka pohodlné a zdravé spanie. Kvalitná posteľ s krásnym dizajnom nemusí byť nedostupný sen. Luxusné postele z našej ponuky sú nielen funkčným, ale aj estetickým prvkom vašej spálne. Sú to dizajnové dychvyrážajúce kúsky, ktoré budú nielen dobre vyzerať, ale aj dobre slúžiť!

h
Produktov na stránku

Cena

od do

Doporučená maximálna nosnosť znamená zaťaženie, pri ktorom sa vlastnosti výrobku prejavujú optimálne.Orientačné zaradenie niektorých našich produktov.


Vyfiltrujte si len to, čo hľadáte!

STRATFORD - jedinečná a spoľahlivá čalúnená posteľ

STRATFORD - jedinečná a spoľahlivá čalúnená posteľ ATYP
Robustná posteľ, dostupná v širokej škále čalúnických látok a nožičiek, s nastaviteľnou výškou spania a prepracovaným dezajnom čela. Ideálny spoločník k luxusným matracom Tropico Spirit Superior.

do 6 týždňov
 

817,00 €

Prezrieť
Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
12 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko