BMB


BMB je česká nábytkárska firma s dlhoročnou tradíciou. Jej vznik sa datuje k roku 1897. Sortiment, ktorý tu nájdete, tvorí kvalitný spálňový nábytok z masívu alebo lamina s osobitým dizajnom. BMB firma disponuje technológiou, ktorá umožňuje tvarovo opracovávať masívne dielce s výslednou povrchovou úpravou s vysokým leskom. Poďte sa zoznámiť s ich ponukou krásnych postelí a kvalitného nábytku!


Česká firma BMB ponúka široký sortiment spálňového nábytku od dizajnových postelí s doplnkami až po komody a praktické skrine.

Väčšinu postelí ponúka v materiáloch imitácie masívneho dreva a prírodného masívneho dreva. Hľadáte kvalitné jednolôžko alebo dvojlôžko z laminátu alebo masívu? Potom ste na správnej adrese. Posteľ môžete doplniť o úložný priestor alebo zásuvky vysúvacími zboku postele.

Ak bojujete o každý centimeter štvorcový, máme pre vás riešenie v podobe rozkladacích postelí. Cez deň ju využijete na sedenie na pohovke a v noci sa premení v pohodlné lôžko k spánku. Ideálne riešenie pre malé byty, menšie spálne alebo na chalupu.

Doplňte svoju posteľ o nábytok v rovnakom materiálovom prevedení. Zariaďte si svoju spálňu v rovnakom dizajne. Pevná konštrukcia a kvalitné materiály zaisťujú dlhú životnosť nábytku.

Doručenie do 3 dní
u produktov z nášho vlastného skladu
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
u vybraných produktov
21 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko