► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre vybrané produkty. Viac o doprave
Sledujte, prosím, dobu dodania pri jednotlivých produktoch! Produkty, ktoré nie sú skladom, sa vyrábajú na objednávku a výrobu nie je možné urýchliť.

Tovar za výhodnú cenu

V našom výpredaji sú zaradené produkty, ktoré sú nepoužité, plne funkčné, bez poškodenia. Mohli byť rozbalené a majú náhradný obal alebo je to produkt, ktorý sme použili na fotenie pre náš e-shop. zobraziť viac <<
V tejto kategórii nájdete teda plnohodnotný tovar za zvýhodnenú cenu. Pokiaľ by mal výrobok nejakú tú menšiu chybičku krásy, nájdete to v popise konkrétneho produktu.

Cena
Pri obojstranných matracoch sú uvedené dve, oddelené znamienkom "+".


Vrstvy matraca pod ložnou plochou, prostriedok matraca.


Orientačné zaradenie (mäkšia - stredná - tuhšia - najtuhšia). Pri každom matraci je potom uvedená v detajle produktu presne podľa výrobcu.


Doporučená maximálna nosnosť pri matracoch znamená zaťaženie, pri ktorom sa vlastnosti matraca prejavujú ešte optimálne.


Pri matracoch platí: až na výnimky majú všetky matrace poťah snímateľný, ale nie každý je deliteľný.


Nápoveda k matracom: všetky matrace (okrem tých označených ako 'jednoduchý') sú dnes opatrené tzv. klimatizačnou vrstvou z dutého vlákna, ktorá zlepšuje vetranie matraca a zabezpečuje dobú mikroklímu lôžka (termoregulácia + odvádzanie potu). Naviac môžu mať aj ďalšie funkcie a prímesy: napríklad Tencel je prírodné vlákno, ktoré dobre odvádza pot, pôsobí termoregulačne a antibakteriálne.


Pre latkové rošty sú vhodnejšie vyššie matrace, pre lamelové rošty aj tie nižšie (lamely a matrace tu pružia spolu).Orientačné zaradenie niektorých našich produktov.

Vyfiltrujte si len to, čo hľadáte!

HEUREKA PLUS 200 x 220 cm - SKLADOM - vysoký ortopedický matrac

21%
Ihneď k odberu! Svelý partnerský matrac z kombinácie studenej peny Flexifoam a RE peny. Mäkšia a tvrdšia strana potěší pri rozdielnych nárokoch na matrac. Potah (Kašmír) s možnosťou prania na 60 stupňov Celsia.

350,00 €

175,00 €/ks

skladom

443,00 €

Prezrieť

PURE Wellness - 2 ks prikrývka 135x200 cm, pranie na 95 °C

30%
2 prikrývky za skvelú cenu! Poťah s podielom bavlny, náplň tvorí duté vlákno.

80,00 €

skladom

115,00 €

Prezrieť