► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO, DOPRAVA ZADARMO aj pri nákupe nad 350 €! Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.

Rozkladacia posteľ TANDEM PLUS s lamelovým roštom - posteľ a sedačka v jednom

Rozkladacia posteľ TANDEM PLUS v modernom dizajne ponúka možnosť využiť priestor na maximum. Vybrať si môžete spracovanie v masívnom buku, dube alebo v imitácii dreva (lamino).

Je skvelou voľbou najmä do menších bytov, kde treba využiť každý meter a pritom zachovať elegantný a vzdušný vzhľad interiéru.

zobraziť viac

TANDEM PLUS umožňuje získať po rozložení spaciu plochu 170 x 200 cm.

Súčasťou postele TANDEM PLUS je rozkladací rošt, ktorý zaistí zdravé, pohodlné a vzdušné ležanie. Verzia Fieberglass – tieto lamely sú zo špeciálneho materiálu (sklené vlákno), ktoré majú vynikajúce pružné vlastnosti (je nezlomiteľná).

TANDEM PLUS je posteľ vhodná na každodenné rozkladanie, ktorá zaistí svojim užívateľom príjemné ležanie, pohodlné sedenie, dostatok úložného priestoru a jedinečné leňošenie. Vhodným spôsobom doplní interiér spálne aj detskej alebo študentskej izby.

Produktů na stránku

Cena


Zadanú kombináciu vlastností nespĺňa žiadny produkt. Zrušte niektorý filter a zvoľte inú kombináciu. ZRUŠIŤ VŠETKY FILTRE

Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
13 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko