► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO, DOPRAVA ZADARMO aj pri nákupe nad 350 €! Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.

Rozkladacia posteľ TANDEM ORTHO - posteľ a sedačka v jednom

Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara! Matrac s vankúšom zadara!

Rozkladacia posteľ TANDEM ORTHO v modernom dizajne ponúka možnosť využiť priestor jej umiestnenia ako na pohodlné sedenie, tak aj na zdravé a plnohodnotné ležanie.

TANDEM ORTHO vám umožňuje vybrať si rošt zo širokej ponuky podľa svojho uváženia a vytvoriť tak rozkladaciu posteľ presne podľa vašich požiadaviek.

Vybrať si môžete spracovanie v masívnom buku, dube či imitácii dreva (lamino).

zobraziť viac

TANDEM ORTHO umožňuje získať po rozložení štandardnú spaciu plochu 180 x 200 cm a vďaka možnosti zvoliť si výmenný rošt vytvoríte plnohodnotnú posteľ, ktorá vám zaistí zdravé ležanie.

Rozkladanie a skladanie postele je hotové počas malej chvíľky a vďaka kvalitnému rozkladaciemu mechanizmu je manipulácia jednoduchá a vhodná na každodenné rozkladanie. TANDEM ORTHO je skvelou voľbou najmä do menších priestorov, kde treba využiť každý meter a pritom zachovať elegantný a vzdušný vzhľad interiéru.

Možnosť dokúpenia úložného priestoru a výmenného roštu.

Produktů na stránku

Cena


Zadanú kombináciu vlastností nespĺňa žiadny produkt. Zrušte niektorý filter a zvoľte inú kombináciu. ZRUŠIŤ VŠETKY FILTRE

Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
13 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko