► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO, DOPRAVA ZADARMO aj pri nákupe nad 350 €! Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.

GUARD AIR HYBRID 26 - vysoký ortopedický matrac + vankúš ako darček 90 x 200 cm

50%
 • Darček zadarmo
GUARD AIR HYBRID 26 - vysoký ortopedický matrac + vankúš ako darček 90 x 200 cm


GUARD AIR HYBRID 26 - vysoký ortopedický matrac + vankúš ako darček 90 x 200 cm

vlastnosti

tuhosť maximálna
nosnosť
snímateľný
poťah
celková
výška
záruka Účel
mäkšie + stredne tuhé + tuhšie 150 kg áno, deliteľný 26 cm 7 rokov pohybové problémy

materiál

materiál ložnej plochy materiál jadra materiál poťahu
studená pena studená pena s pamäťovou penou + antibakteriálny + odvetrávací systém + Tencel

Popis

Vysoký ortopedický matrac, ponúkajúci pohodlie pre rôzne telesné proporcie. To je matrac AIR HYBRID 26. S luxusným poťahom dvojdielnej konštrukcie, s ventilačnou 3D mriežkou a s pamäťovou penou v poťahu.

Vysoká pružnosť zaistí jednoduché vstávanie a zmenu polohy tela pre nerušený spánok. Výraznejší rozdiel v tuhosti strán minimalizuje riziko zlého výberu matraca. Ortopedické zóny podopierajú telo a uvoľňujú unavené svalstvo. Naša voľba pre uľahčenie vstávania a zmenu polôh pre nerušený spánok. Ku každému matracu Vám priložíme vankúš ako darček! (Antibacterial GEL (60 x 40 x 9 cm) alebo Talisman GELTOUCH (55 x 35 x 8 cm) - podľa aktuálnych skladových zásob.)

 • Jadro matraca:
  • Hybridná pena (strana soft) - Výhody studenej peny (vzdušnosť, pružnosť), latexu (termoregulácia, nezničiteľnosť) a pamäťovej peny (prispôsobivosť) v jednej vrstve. Elastická vrstva zvyšujúca odrazovú pružnosť, vzdušnosť a pocitovú pevnosť matraca. Zaisťuje optimálnu klímu, čím napomáha predchádzať poteniu.
  • Hybridná pena HY Blue. Tuhší variant hybridnej peny. Stredná vrstva dodáva matracu prirodzenú tuhosť. Je spojená s mäkšou stranou pomocou technológie Spine Protector - 5 zónový hrebeňový zámok bez použitia lepidiel. Vysoký objem cca 40 kg / m3.
  • Citlivé výstuhy v oblasti panvy a ramien. Ramenné zóny upravujú tuhosť, čo oceníte najmä pri spánku na boku. V oblasti panvy je odolná studená pena veľmi vysokej objemovej hmotnosti. Je zároveň šetrná ku bedrovým kĺbom.
  • Tuhšia strana z peny Flexifoam - za studena tvárnená polyuretánová pena, vyrábaná pod kontrolovaným tlakom pre stabilnú kvalitu a výdrž. Jej prednosťou je vzdušnosť, pružnosť a ľahkosť. Má podobné vlastnosti ako studená pena.
 • Funkčný poťah Medical Concept Visco-Clima s dvojdielnou konštrukciou  obsahuje  prírodné vlákna Tencel® Lyocell®
  • 1/2 poťahu s pamäťovou penou (prateľný na 30 °C). Ležaním na pamäťovéj strane poťahu znásobíte pohodlie, kopírovanie tela, odľahčenie kĺbov a relaxáciu. Tento materiál je vyrobený s ohľaduplnosťou k prírode, svojim zložením zosobňuje zdravie vo Vašej spálni, navyše má antialergické vlastnosti.
  • 1/2 poťahu s dutými vláknami (prateľný na 60 °C). Ležaním na klimatizačnej strane poťahu znásobíte vzdušnosť a tepelnú izoláciu lôžka.
  • Odolné prešitie OverLock. Ventilačná mriežka s funkciou Thermo Control, zvýšené prúdenie vzduchu a eliminácia vlhkosti.  
    
 • Matrac je obojstranný  s rozdielnymi stranami tuhosti: mäkšia + tvrdšia (4+5 / 7+8 z 10). Výslednú tuhosť doladíte stranou poťahu, na ktorej budete ležať:
  • Tuhšia strana: Pamäťová strana poťahu - stredná tuhosť 7 z 10 alebo Klimatizačné strana poťahu - vyššia stredná tuhosť 8 z 10
  • Poddajnejšia strana: Pamäťová strana poťahu - mäkká 4 z 10 alebo Klimatizačné strana poťahu - nižšej strednej tuhosť 5 z 10
 • Výška matraca cca 26 cm
 • Odporúčaná nosnosť do 150 kg
 • Vhodné uloženie na: lamelové rošty (pevné i polohovacie). Možno uložit i na latkový rošt a prípadne i na pevnú dosku.
 • Testované 150 000x
 • Bez príplatku možno objednať matrac so spevnenými bokmi pre ľahšie vstávanie! V prípade takejto objednávky sa doba odoslania predlžuje na 15 prac. dní.
   
 • Výrobca si vyhradzuje právo na prípadné farebné odchýlky pien a poťahov nemajúce vplyv na úžitkové vlastnosti výrobkov.

Nevyhovuje vám zvolený variant výrobku? Pozrite sa, aké sú možnosti u výrobku GUARD AIR HYBRID 26 - vysoký ortopedický matrac + vankúš ako darček a možno si vyberiete iný. Stačí si rozkliknúť ďalšie cez tlačidlo "Zobraziť všetky varianty".
Tropico

Výrobca: Tropico


Mäkšia pamäťová strana a tuhšia strana z pružnej studenej peny. Ortopedická zónová konštrukcia. Špičkový antibakteriálny a protiroztočový prateľný poťah s prírodnými vláknami.

90 x 200 cm

na objednávku, odosielame do 3 - 4 týždňov

464,00 €

928,00 €

GUARD AIR HYBRID 26 - vysoký ortopedický matrac + vankúš ako darček – ďalšie varianty

AIR HYBRID 26 x 90 x 200 cm - vysoký ortopedický matrac + vankúš Antibacterial Gel ako darček

10%
 • Darček zadarmo
AIR HYBRID 26 x 90 x 200 cm - vysoký ortopedický matrac + vankúš Antibacterial Gel ako darček
Měkčí paměťová strana a tužší strana z pružné studené pěny. Ortopedická zónová konstrukce. Špičkový antibakteriální a protiroztočový pratelný potah s přírodními vlákny.

417,00 €

do 3 - 4 týždňov

464,00 €

Prezrieť

Tempur® CLOUD ELITE - 25 cm matrac s pamäťovou penou

Tempur® CLOUD ELITE - 25 cm matrac s pamäťovou penou 90 x 200 cm

Mäkký matrac z rady Tempur® matracov s výškou 25 cm pre pohodlné vstávanie, vrchná vrstva z Exta Soft Tempur® materiálu.

1 779,00 €

do 40 prac. dní

Prezrieť

STELA BIO - komfortný taštičkový matrac s latexovou penou

STELA BIO - komfortný taštičkový matrac s latexovou penou
Obojstranný komfortný taštičkový matrac STELA BIO s kokosovou doskou.

336,00 €

do 15 pracovných dní

Prezrieť

LUXURY - luxusný vysoký matrac s poťahom Aloe Vera Silver

LUXURY - luxusný vysoký matrac
Luxusný 25 cm vysoký matrac pre všetky váhové kategórie. Prírodný latex, pamäťová pena a Xdura sú materiály najvyššej kvality.

455,00 €

do 15 pracovných dní

Prezrieť

MEDICO - kvalitný antidekubitný matrac s poťahom Aloe Vera Silver

Matrac Medico
Kvalitný stredne tuhý matrac. Jedinečnosťou tohto matraca je prevencia proti dekubitom a zároveň poskytuje komfort a pohodlie zákazníkovi alebo dlhodobo ležiacemu pacientovi.

234,00 €

do 15 pracovných dní

Prezrieť

Priestor pre vaše otázky


Ohodnoťte tento produkt