► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre značky Tropico! Viac o doprave tu.

Viac o termínoch dodania.

ANTIBACTERIAL GEL - vzdušný, pružný, neprehrievajúci vankúš

22%
ANTIBACTERIAL GEL - vzdušný, pružný, neprehrievajúci vankúš

ANTIBACTERIAL GEL - vzdušný, pružný, neprehrievajúci vankúš

vlastnosti

materiál snímateľný
poťah
výška
jadra
Účel
studená pena áno 9 cm na spanie aj na sedenie

Popis

Ortopedický vankúš ANTIBACTERIAL GEL je vyrobený z GelTouch peny. Vzdušný a ohybný vďaka jedinečnej konštrukcii. Vhodný ako na spanie tak i na sedenie. Poteší tiež tých, ktorí si dávajú ruku pod vankúš a drobnejšie postavy. Dodáme Vám ho v taške so zipsom.

 • Jadro vankúša je z pružnej hybridnej gélovej peny, ktorá spája hebkosť latexu s dokonalou distribúciou tlaku. Vysoko priedušná, napomáha správnej termoregulácii.
   
 • FISHBONE Flex: Unikátna prispôsobivá konštrukcia v tvare rybej chrbtice kopíruje a podopiera. Vyvinuté a vyrobené v Tropico zo zdravotne nezávadných materiálov.
   
 • Poťah Medicott SilverGuard® (95 ° C) je antibakteriálny poťah s bavlnou (35 %) s účinnou zložkou Medicott, ktorá zabraňuje vzniku plesní a prežitie prachových roztočov, s antibakteriálnou zložkou SilverGuard®, ktorá využíva striebro pre trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Eliminuje baktérie spôsobujúce zápach. Pri pravidelnej údržbe je zaručený dlhodobý účinok.
   
 • Rozmer: 60 x 40 x 9 cm
   
 • Tuhosť: mäkšie
   
 • Výrobca si vyhradzuje právo na prípadné farebné odchýlky pien a poťahov nemajúce vplyv na úžitkové vlastnosti výrobkov.
Tropico

Výrobca: Tropico


Ortopedický vankúš z GelTouch peny. Vzdušný a ohybný vďaka jedinečnej konštrukcii. Vhodný ako na spanie tak i na sedenie.

ANTIBACTERIAL GEL - vzdušný, pružný, neprehrievajúci vankúš 40 x 60 cm

skladem > 3 ks, odosielame do 4 prac. dní

39,00 €

50,00 €

Antibakteriálny

Antibakteriálny

Antialergický

Antialergický


Priestor pre vaše otázky


Ohodnoťte tento produkt