► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre značky Tropico! Viac o doprave tu.

Viac o termínoch dodania.

Sprchové gély a prírodné mydlá

ČISTÁ PRÍRODNÁ STAROSTLIVOSŤ PRE ŽIARIVÝ VZHĽAD VAŠEJ POKOŽKY 

Povzneste každodennú sprchu na malý rituál vďaka aromaterapeutickým sprchovacím gélom, ktorých vôňa vás príjemne uvoľní od každodenného stresu. Gély obsahujú len prírodné umývacie zložky, zabraňujú tak vysúšaniu pokožky, posilňujú jej prirodzený ochranný film a zanechávajú ju krásne hebkú. Účinky klasických mydiel sú obdobné ako pri sprchovacích géloch. Šetrne umyjú pokožku a zanechajú ju vláčnu a hebkú vďaka obsahu rastlinných olejov a masiel. Pridané éterické oleje majú vzácne účinky ako na Vašu pokožku, tak i na psychiku. Môžu byť tiež milým darčekom pre každú príležitosť.

b

Cena

Poznámka k výberu matraca: pri použití rozdielnych materiálov pre ložné plochy obojstranných matracov sú uvedené tieto materiály cez "+".


Poznámka k výberu matraca: toto sú vrstvy matraca pod ložnou plochou (prostriedok matraca).Poznámka k výberu matraca: orientačné zaradenie matracov do štyroch tuhostných skupín (mäkšie - stredne tuhé - tuhšie - najtuhšie). V detajle nájdete presnejšie označenie podľa výrobcu.Poznámka k výberu matraca: až na výnimky majú všetky matrace poťah snímateľný, ktorý môže a nemusí byť deliteľný na dve samostatné časti.


Poznámka k výberu matraca: všetky matrace sú dnes opatrené poťahom s tzv. klimatizačnou vrstvou (okrem poťahu označeného ako 'jednoduchý'), ktorá zlepšuje prevetrávniu matraca a zabezpečuje d ktorá zlepšuje vetranie matraca a zabezpečuje dobú mikroklímu lôžka (termoregulácia + odvádzanie potu). Naviac môžu mať aj ďalšie funkcie a prímesy: napríklad Tencel je prírodné vlákno, ktoré dobre odvádza pot, pôsobí termoregulačne a antibakteriálne.


Pre latové rošty sú vhodnejšie vyššie matrace, pre lamelové rošty aj tie nižšie (lamely a matrac pružia spolu).


Doporučená maximálna nosnosť znamená zaťaženie, pri ktorom sa vlastnosti výrobku prejavujú optimálne.


Orientačné zaradenie niektorých našich produktov.


Zadanú kombináciu vlastností nespĺňa žiadny produkt. Zrušte niektorý filter a zvoľte inú kombináciu. ZRUŠIŤ VŠETKY FILTRE