► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO, DOPRAVA ZADARMO aj pri nákupe nad 350 €! Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.

POSTEĽ SOFI Z BUKOVÉHO ALEBO DUBOVÉHO MASÍVU S PRÍSLUŠENSTVOM

Vyberte si svoju masívnu posteľ SOFI z ponuky rôznych prevedení a farebných možností morenia.

Prevedenia Sofi XL a Sofi lux XL patria do kategórie postelí s extrémne odolnou konštrukciou. Už názov prezrádza, že ide o dominantné robustné postele s väčšími rozmermi so zvýšeným hlavovým čelom. Vaša posteľ sa tak stane dominantou vašej spálne.

Potrebujete priestor navyše? Posteľ s označením PLUS má v cene závesný pevný úložný priestor, ktorý umožňuje upratovanie pod posteľou napr. robotickým vysávačom.

Postele sú vyrobené zo 40 mm kvalitného bukového alebo dubového masívu, ktoré vám zaručia dlhoročný pokojný spánok. Ponúkame širokú škálu farieb a možnosť kombinácie s ďalším nábytkom.

zobraziť viac

Posteľ ponúkame až v 19 rôznych dekoroch. Stačí si len vybrať ten, ktorý vystihuje váš štýl a ktorý sa hodí do vášho interiéru.

Zvoľte si rovné moderné línie do trendy interiéru alebo praktické zaoblené rohy, pokiaľ obľubujete romantický alebo vidiecky štýl. Samozrejmosťou je ponuka najrôznejších doplnkov, komôd, nočných stolíkov a skríň, ktoré jedinečným spôsobom doplnia a zjednotia váš interiér.

Doprajte si zdravý a pohodlný spánok na kvalitnej posteli, ktorá získala certifikát ČESKÁ KVALITA!

Produktů na stránku

Cena
Doporučená maximálna nosnosť znamená zaťaženie, pri ktorom sa vlastnosti výrobku prejavujú optimálne.Orientačné zaradenie niektorých našich produktov.


Vyfiltrujte si len to, čo hľadáte!

SOFI - masívna buková posteľ

SOFI - masív buk - prírodný lak - oblé rohy (ilustračný obrázok)
Buková posteľ s precíznym spracovaním

703,00 €

do 40 prac. dní

Prezrieť