► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre značky Tropico! Viac o doprave tu.

Viac o termínoch dodania.

Materasso


Vaše pohodlie a účelnosť je prvoradým cieľom slovenskej firmy Materasso s dlhoročnými skúsenosťami. Založená roku 1995 sa vo svojich začiatkoch zamerala na výrobu zdravotných a ortopedických matracov, antialergických prikrývok a vankúšov.

Matrac priamo zo srdca Oravy, výrobné priestory v obci Oravské Veselé, produkujú viac ako 300 000 matracov a vyše 70 000 lamelových roštov ročne a to v rôznych variáciách.


Neskôr sa výroba rozšírila o postele, rámové aj kontinentálne, lamelové rošty a ďalšie doplnky z molitanu ako sú sedacie vaky, hračky atď.

Väčšina matracov je zapísaná Štátnym ústavom SR pre kontrolu liečiv ako zdravotná pomôcka.

Celý proces vývoja až po výrobu a distribúciu je podriadený kvalitnému výstupu, a to aj s dôrazom na konečné estetické spracovanie všetkých výrobkov. Do najmenšieho detailu všetko smeruje k 100 % využiteľnosti a nosnou časťou celej tvorby je v konečnom dôsledku spokojnosť zákazníka.

Do úvahy prichádza nielen zloženie a konštrukcia výrobku z dielne konštruktérov, ale aj dizajnéri, ktorí vychádzajú v ústrety predstavám a očakávaniam spotrebiteľov.

Firma Materasso Slovakia, s.r.o. je držiteľom mnohých certifikátov a ocenení. Svojou produkciou pokrýva nielen trh na Slovensku a v Českej republike, ale aj v Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsko, Holandsku, Fínsku, Dánsku, vo Veľkej Británii, Chorvátsku, Taliansku. Svoje produkty vyváža aj na Ukrajinu, do Litvy, Ruska, JAR a Panamy.

Materiály pre svoje matrace čerpajú z Čiech, Rakúska, Nemecka, Talianska a Slovenska. Všetky sú testované ako z hygienicko-toxikologického hľadiska (v Ústave preventívnej a klinickej medicíny v Bratislave), ako aj z hľadiska chemického obsahu formaldehydu, ľahkých kovov a pH vodného výluhu v skúšobnom laboratóriám VÚTCH - CHEMITEX v Žiline. U pružinových matracov sú naviac dôsledne testované mechanické vlastnosti.