► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO, DOPRAVA ZADARMO aj pri nákupe nad 350 €! Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.

Besky


Firma Besky, predtým Batex - tradičná beskydská manufaktúra na vlnené prikrývky a lôžkoviny najvyššej kvality, 20 rokov ručne spracováva ovčiu vlnu a s jej pomocou poskytuje neodolateľné teplo vo svojich prikrývkach a lôžkovinách. K ovčej vlne zo svojho rodného kraja, ktorú vykupujú od miestnych chovateľov, pristupuje citlivo, a tak využívajú jej ušľachtilé vlastnosti v plnej miere. Zachovávajú tak v podobe svojich pokrývok a vankúšov aj v dnešnej dobe tradíciu.


Používajú 100% čistú prírodnú mykanú ovčiu vlnu, ktorá vyhovuje podmienkam zdravotnej nezávadnosti, a to na základe skúšok Textilného skúšobného ústavu v Brne, tiež vyhovuje Vyhláške Ministerstva zdravotníctva ČR o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti do veku 3 rokov a požiadavkám Metodického odporúčania českého Štátneho zdravotného ústavu.

Pokiaľ si zvolíte výrobky z ovčej vlny od Besky, volíte poctivú ručnú výrobu, miestne zdroje a kvalitný prírodný materiál, ktorý v zime hreje a v lete chladí. Lôžkoviny sú vhodné na celoročné použitie, sú ideálne pre deti, alergikov i astmatikov. Vlna je mimoriadne trvanlivá. Nemusíte ju prať, a napriek tomu vydrží pri správnom zaobchádzaní až desiatky rokov. Vlnená prikrývka je 100 % prírodný, recyklovateľný produkt, ktorý nezaťažuje životné prostredie, a ešte k tomu podporuje ekonomiku regiónu, z ktorého pochádza.

A navyše: skvele sa v nich cítite!