► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre značky Tropico, Slumberland, Ahorn, Curem a Dreamlux! Viac o doprave tu.

► Dodanie do Vianoc už nie je možné u produktov značky Ahorn, Perdormire, Moravia Comfort a Klinmam, ktoré sa vyrábajú na objednávku!

stále fungujeme!

Uzdravenie, harmónia a spolupatričnosťSme radi, že ste navštívili naše stránky aj v dnešných neľahkých dňoch. Sme tu stále pre vás a náš obchod vybavuje nepretržite vaše objednávky aj za dnešných okolností.

Naši dodávatelia sú prevažne českého a slovenského pôvodu a ich prevádzka bola obmedzená len v najnutnejšej miere so zachovaním celej výroby. Na svoje nové matrace, vankúše, postele a ďalšie doplnky sa môžete spoľahnúť teda aj teraz. Svoju zásielku obdržíte v termínoch uvedených na našom webe.

Produkty Tempur uvedené ako skladom, sú stále dostupné. Tie na objednávku sa budú dodávať podľa aktuálnej situácie.

Skladové zásoby Perdormire produktov máme pre vás stále pripravené. U tohto, ako nášho jediného zahraničného výrobcu, ktorý pochádza z Talianska, došlo k obmedzeniu výroby. Tovar vyrábaný na objednávku sa momentálne dodáva s oneskorením cca 1 týždeň.

Prepravné spoločnosti, ktoré doručujú tovar z našich stránok, vyberajú už aj dobierky. Platba je teda možná okrem platby vopred, aj v hotovosti pri prevzatí tovaru.

Sme tu stále pre vás na našej infolinke +421 903 027 894 alebo emaily info@dreamlux.sk, vaše otázky a pripomienky sú vítané!

O prípadných zmenách vás budeme informovat.

ĎAKUJEME ZA VAŠU STÁLU PRIAZEŇ!