► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO, DOPRAVA ZADARMO aj pri nákupe nad 350 €! Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.

Elegantná a spoľahlivá posteľ Stratford

Doprajte si v spálni pohodlie a luxus v podobe kvalitnej postele od českého výrobcu Tropico Stratford v čalúnení podľa vášho vkusu. Spálni dodá elegantný vzhľad a pohladí oko. Môžete ju kombinovať s akýmikoľvek posteľnými roštami a matracmi. Rovnako máte možnosť dokúpiť ku svojej krásnej posteli úložný priestor v masívnom bukovom prevedení.

zobraziť viac

Priamo od výrobcu vám doporučujeme vybrať si z ponuky posteľných roštov Tropico a spomedzi luxusných matracov Spirit Superior v tej najvyššej kvalite. Konštrukčne prepracované matrace vám ponúkajú výber od toho najmäkšieho, so studenou, s pamäťovou penou či latexom až po ťažký pružinový matrac s viac ako 933 pružinami  na meter štvorcový!

Produktů na stránku

Cena

Doporučená maximálna nosnosť znamená zaťaženie, pri ktorom sa vlastnosti výrobku prejavujú optimálne.Orientačné zaradenie niektorých našich produktov.


Vyfiltrujte si len to, čo hľadáte!

STRATFORD - jedinečná a spoľahlivá čalúnená posteľ

STRATFORD - jedinečná a spoľahlivá čalúnená posteľ ATYP
Robustná posteľ, dostupná v širokej škále čalúnických látok a nožičiek, s nastaviteľnou výškou spania a prepracovaným dezajnom čela. Ideálny spoločník k luxusným matracom Tropico Spirit Superior.

817,00 €

do 6 týždňov

Prezrieť