► K množstvu produktov DOPRAVA ZADARMO, DOPRAVA ZADARMO aj pri nákupe nad 350 €! Viac o doprave a možnostiach platby nájdete tu.

LATEX MILA - matrac s latexom a lenivou penou ATYP

50%
LATEX MILA - matrac s latexom a lenivou penou ATYP


LATEX MILA - matrac s latexom a lenivou penou ATYP

vlastnosti

tuhosť maximálna
nosnosť
snímateľný
poťah
celková
výška
záruka Účel
mäkšie + stredne tuhé 135 kg áno 22 cm 7 rokov pohybové problémy

materiál

materiál ložnej plochy materiál jadra materiál poťahu
latex + pamäťová pena studená pena Tencel + odvetrávací systém

Popis

Keď vezmete to najlepšie čo máte, a spojíte to dohromady, čo vznikne? Matrac Latex Mila. Matrac Latex Mila spája tie najlepšie a dôkladne testované materiály, používané v konštrukcii matracov - prináša nevídané pohodlie a termoreguláciu (tepelný komfort a obmedzenie potenia).

Matrac bol navrhnutý v spolupráci s ortopédom. LATEX - Masívna latexová vrstva s 5 zónami, s perforáciou pre vysokú vzdušnosť. XDURA - super pružná, vzdušná a mechanicky extrémne odolná pena veľmi vysokého objemu. HY Blue - hybridný pena, ktorá je pružná, poddajná a odolná. VISCO - pamäťová pena pre odľahčenie unaveného tela a mäkšie pocit ležania.

 • STRANA HARD - TUHŠIA STRANA MATRACA z LATEXU - Masívne latexové jadro s ortopedickým pohodlím 5 zón a vysokým objemom cca 60 kg / m3 pre dlhú životnosť. Ramenné zóny sú šetrné k tým, ktorí spia na boku.
   
 • XDURA. Najodolnejšia pena všetkých čias je pohodlná, pružná, vzdušná a prirodzene poddajná. Netlačí, podpiera, dýcha a mechanicky vydrží skoro všetko. Otvorené bunky zaistia prirodzené odvetranie a obmedzenie potenia.
   
 • HYBRIDNÁ PENA (svetlo modrá) dokonale kopíruje telo, má optimálnu pružnosť a tuhosť. Ramenné odľahčujúce zóny proe nerušený spánok na boku.
   
 • STRANA SOFT | MÄKŠIA STRANA MATRACA s VISCO penou, ktorá pomáha uvolniť svalstvo a zaistiť stresom a námahou unavenému telu potrebnú relaxáciu.
   
 • FUNKČNÝ PRATEĽNÝ POŤAH - Poťah Thermo s vysokým podielom prírodných vlákien Tencel sa ľahko zbavuje vlhkosti a napomáha udržať správnu telesnú teplotu počas spánku. Poťah je dvojdielny a prateľný na 60°C.
   
 • THERMO&AIR CONTROL - odvetrávací systém po celom obvode matraca: znamená termoreguláciu, obmedzenie potenia a predĺženie hygienickej životnosti matraca na maximum.
   
 • Odporučená maximálna nosnosť do 135 kg
 • Výška matraca 22 cm
 • Záruka 7 rokov na jadro matraca
 • Testované 150.000x
Slumberland

Výrobca: Slumberland


Spája tie najlepšie a dôkladne testované materiály. Navrhnutý v spolupráci s ortopédom. LATEX - Masívna latexová vrstva s 5 zónami. XDURA - super pružná, vzdušná a mechanicky extrémne odolná pena veľmi vysokého objemu. HY Blue - hybridná pena, ktorá je pružná, poddajná a odolná. VISCO - pamäťová pena pre odľahčenie unaveného tela, pre mäkší pocit ležania.

Ľutujeme, ale tento produkt nie je možné zakúpiť.
Môžete si vybrať alternatívu::
ZOBRAZIŤ ALTERNATÍVY

LATEX MILA - matrac s latexom a lenivou penou – ďalšie varianty

ARTEMIS BIO - latexový matrac s kokosom - antibakteriálny poťah Moravia

ARTEMIS BIO - latexový matrac s kokosom - antibakteriálny poťah Moravia 80 x 200 cm

Latexový pevný matrac dvojnásobne vystužený kokosovým vláknom. Má výborné antibakteriálne vlastnosti a tiež schopnosť sa prispôsobivosť.

716,00 €

do 25 pracovných dní

Prezrieť

MEDI VITA 20 cm - latexový matrac vhodný pre alergikov

Matrac Medi Vita
Prispôsobivý 20 cm vysoký antialergický latexový matrac pre príjemné spanie.

454,00 €

do 10 pracovných dní

Prezrieť

MEDI VITA KOMBI 20 cm - prispôsobivý latexový matrac pre maximálne pohodlie

Matrac Medi Vita Kombi

Prispôsobivý obojstranný latexový matrac s kokosovou doskou pre maximálne pohodlie a kvalitný spánok s rozdielnou tuhosťou na jednotlivých stranách.

508,40 €

do 10 pracovných dní

Prezrieť

Priestor pre vaše otázky


Ohodnoťte tento produkt

Doručenie do 3 dní
u produktov skladom
Produkty na mieru
veľký výber atypických rozmerov
Doprava zadarmo
pre väčšinu produktov
13 kvalitných značiek
Slovenská republika, Česká republika, Nemecko, Taliansko