► DOPRAVA ZADARMO pri platbe vopred pre značky Tropico, Slumberland, Ahorn, Curem a Dreamlux! Viac o doprave tu.

COLOR VISCO WELLNESS - mäkší matrac s 3D profiláciou 160 x 210 cm

50%
COLOR VISCO WELLNESS - mäkší matrac s 3D profiláciou 160 x 210 cm


COLOR VISCO WELLNESS - mäkší matrac s 3D profiláciou 160 x 210 cm

vlastnosti

tuhosť maximálna
nosnosť
snímateľný
poťah
celková
výška
záruka Účel
mäkšie 130 kg áno, deliteľný 20 cm 5 rokov pohybové problémy

materiál

materiál ložnej plochy materiál jadra materiál poťahu
pamäťová pena studená pena antistatická funkcia

Popis

Matrac výnimočný tým, že pamäťovú penu si môžete vychutnávať na oboch stranách. Jemný rozdiel v tuhosti pamäťových strán je ideálna voľba pre každého, kto si rád vychutnáva pohodlie. Matrac je profilovaný do siedmich zón.

 • Mäkšia strana matraca: pamäťová strana nižšej tuhosti poskytne pohodlie a odľahčenie pohybového ústrojenstva. Odľahčuje kĺby a uvoľňuje svaly.
 • O niečo tuhšia strana: tuhšia pamäťová pena
 • Obe strany sú vybavené 3D Rainbow profiláciou. Zlisovaním rôznych druhov pien a následným prierezom vznikajú rôzne-farebné ostrovčeky, ktoré umožňujú dokonalé prispôsobenie tvarom ľudského tela. Masážna profilácia podporí celkové uvoľnenie.
 • Elastické jadro zo vzdušných pien: ortopedické 7-zónové jadro s odolnou studenou penou je dokonale prispôsobivé a poddajné. Objemová hmotnosť pien 25 - 50 kg / m3 pre odolnosť. Matrac poskytuje potrebnú oporu - napomáha udržať chrbticu v optimálnej polohe. Elastické vlastnosti matraca oceníte tiež pri použití s polohovacími roštami.
 • Prací poťah s klimatizačnými vrstvami dutého vlákna zvyšuje priedušnosť, izoluje a obmedzuje potenie. S funkciou odvodu statického náboja pre hlboký spánok. Spolu s jemnou masážnou profiláciou jadra zaisťuje odvetranie vlhkosti z matraca. Dvojdielna konštrukcia umožňuje prať poťah postupne, zatiaľ čo periete a sušíte jednu polovicu, druhá môže stále chrániť matrac. Prateľný na 60 ° C.
 • Zdravotne nezávadné materiály + eko lepenie na vodnej báze
 • Výška matraca 20 cm
 • Záruka 5 rokov na jadro matraca
 • Odporúčaná nosnosť 130 kg
 • Testované 80 000x
   
 • Výrobca si vyhradzuje právo na prípadné farebné odchýlky pien a poťahov nemajúcich vplyv na úžitkové vlastnosti výrobkov.

Nevyhovuje vám zvolený variant výrobku? Pozrite sa, aké sú možnosti u výrobku COLOR VISCO WELLNESS - mäkší matrac s 3D profiláciou a možno si vyberiete iný. Stačí si rozkliknúť ďalšie cez tlačidlo "Zobraziť všetky varianty".
Slumberland

Výrobca: Slumberland


Partnerský matrac s ložnou plochou vyrobenou najnovšou technológiou 3D Rainbow Technology v snímateľnom poťahu s možnosťou prania na 60 stupňov Celzia.

160 x 210 cm

na objednávku, odosielame do 2 - 4 týždňov

517,00 €

1 034,00 €

Tento produkt si už zakúpilo 3 zákazníkov.

COLOR VISCO WELLNESS - mäkší matrac s 3D profiláciou – ďalšie varianty

DYNASTIA 24 cm - matrac s Aloe Vera poťahom a 3D profiláciou

12%
DYNASTIA 24 cm - matrac s Aloe Vera poťahom a 3D profiláciou 90 x 200 cm

Dvojdielny poťah s vláknami ošetrenými výťažkami Aloe Vera a klimatizačnou vrstvou (prateľný na 60 °C). 3D Rainbow profilácia zlepšuje ortopedické vlastnosti matraca, zvyšuje vzdušnosť a pohodlie.

139,00 €

skladom

158,00 €

Prezrieť

MAXI KINGS - tuhší matrac zo studenej peny

50%
MAXI KINGS - tuhší matrac zo studenej peny 90 x 200 cm

Obojstranný matrac vyššej strednej tuhosti s ložnou plochou vyrobenou najnovšou technológiou 3D Rainbow v snímateľnom poťahu s možnosťou prania na 95 stupňov Celzia.

125,00 €

skladom

250,00 €

Prezrieť

Priestor pre vaše otázky


Ohodnoťte tento produkt